Ciemne i jasne szafki w meblach kuchennych

Nie ma nic piękniejszego, jak meble kuchenne, na których widoczne są cętki przypominające, że materiałem, z którego zostały one wykonane jest drewno.

Motyw ten został zastosowany zarówna na ciemnych jak i jasnych szafkach. Dolna część mebli, w ciemnym odcieniu brązu, została urozmaicona jasnym pasem, z którego wykonane zostały górne szafki. Dzięki temu, dolna część mebli nie jest zbyt ponura. W kuchni tej, zastosowane również zostało ciekawe rozwiązanie, związane z umieszczeniem mini stolika, przy którym można zjeść śniadanie lub wypić pyszną kawę. Jest to dobry pomysł, jeśli w mieszkaniu nie ma się miejsce na ustawienie większego stołu. Wystarczy do takiego stolika przystawić wysokie, barowe krzesła, a będzie się miało idealne miejsce do spożywania posiłków. A w takiej kuchni, na pewno przygotowywało się będzie je z przyjemnością, tym bardziej że ma się w niej odpowiedni sprzęt do dyspozycji, widoczny na tle mebli, dzięki temu, że ani lodówka ani piekarnik nie zostały zabudowane frontami.

ciemne-i-jasne-szafki-w-meblach-kuchennych ciemne-i-jasne-szafki-w-meblach-kuchennych ciemne-i-jasne-szafki-w-meblach-kuchennych ciemne-i-jasne-szafki-w-meblach-kuchennych

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.