Jak zaoszczędzić miejsce w mieszkaniu?

Jako projektant mieszkań, a właściwie przestrzeni mieszkalnych od pewnego czasu otrzymywałem wiele wiadomości typu:

„Witaj Adrian, od dawna czytam Twojego bloga. Dlatego też właśnie do Ciebie zwracam się z następującym pytaniem: Jak zaoszczędzić miejsce w mieszkaniu?” lub też:

„Cześć Adrian, mam strasznie małe mieszkanie. Moja aktualna szafa zajmuje mi pół sypialni, możesz coś na to poradzić? Potrzebuje przestrzeni!”.

Dlatego też dzisiejszy wpis postanowiłem potraktować jako lekcję, a właściwie jako mini poradnik jak zaoszczędzić miejsce w mieszkaniu.

Druga wiadomość którą możecie przeczytać powyżej, naprowadziła mnie na świetny temat, na którym postaram się skupić. Mianowicie chodzi mi tutaj o szafy wnękowe, które pozwalają zaoszczędzić naprawdę sporo miejsca naszego mieszkania. Aby wykonać (stworzyć, przygotować) takie szafy wnękowe, wystarczy posiadać wnęki w Naszym mieszkaniu (tak jak sama nazwa na to wskazuje).

Każda wnęka pozwala nam na stworzenie takiego kącika z rzeczami, butami i innymi elementami tego typu. Dodatkowo mogę napisać że nie jest to jakiś kosztowny proces, ponieważ każda domowa złota rączka powinna sobie zdawać sprawę z tego czym są szafy wnękowe i w jaki sposób można je wprowadzić do naszego mieszkania.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.