Mocna biel w nowoczesnej formie

Biel często gości w naszych domach w różnych formach. Ostatnio moda na nią pojawiła się w kuchni, gdzie króluje na meblach. Wbrew obawom wielu osób, nie tworzy ona sterylnego efektu, a raczej jest intrygująca poprzez swoją dominację w kuchennym świecie.

Biel na kuchennych meblach doskonale radzi sobie w każdej sytuacji, zarówno w klasyce jak i w nowoczesności. Poniżej można zobaczyć bardzo ciekawe połączenie – mimo, że biel zestawiona została z blatem w kolorze drewna, to bez wątpienia jest nowoczesna. Nowoczesna, ale jak widać doskonale komponuje się z dosyć klasycznym otoczeniem – drewniana podłoga i proste kafelki na ścianie, są doskonałym uzupełnieniem jej wyglądu.

Dzięki swojej prostocie biel doskonale połączyć można nawet z bardzo mocnym kolorem, jakim jest czerwień, którą widać na zdjęciu. Daje, więc ona ogromne możliwości do popisu w urządzaniu kuchni. Nowoczesność mebli jest podkreślana poprzez użycie w ich produkcji stalowych, błyszczących elementów jakimi są długie uchwyty. Meble te przeznaczone są do zestawiania ich wraz ze sprzętem AGD przeznaczonym do zabudowy i w takiej formie prezentują się najlepiej. Uwagę przyciągają zwłaszcza szafki umieszczone naokoło lodówki, których układ jest bardzo oryginalny i przyciąga wzrok, tym samym zwraca uwagę na ciekawe meble kuchenne.

Wykonane na wymiar meble w takim stylu mogą doskonale wyglądać w każdym pomieszczeniu, a także zapełnić nawet najbardziej nietypową przestrzeń. Dowolne modyfikacje, jakie może wprowadzić przyszły użytkownik, sprawiają, że są to bardzo wygodne, ponadczasowe meble, które doskonale wyglądają w każdej sytuacji.

Meble kuchenne

Meble kuchenne

Meble kuchenne

Meble kuchenne

Meble kuchenne

Meble kuchenne

Meble kuchenne

Meble kuchenne

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.