Płyta SWISSCDF – doskonałe rozwiązanie dla kreatywnej i wymagającej aranżacji wnętrz.

Materiałem o właściwościach drewnopochodnych a przede wszystkim ekologicznych, którego zastosowanie nadaje pomieszczeniom innowacyjny – efektowny i elegancki charakter to płyty SWISSCDF.

Płyta SWISSCDF to płyta o ciemnym, wręcz czarnym zabarwieniu zwana inaczej HDF, która jest wykonana ze specjalnych włókien drzewnych. Jej struktura jest wielowarstwowa, stworzona z powłok filmów melaminowanych o bardzo wysokiej gęstości. Budowa tej płyty zapewnia produktom z niej wykonanym wytrzymałość, odporność na zarysowania oraz na pryskającą wodę, a dodatkowo jej struktura ma właściwości trudno-zapalne. Jest ona również odporna na zaplamienia, działanie większości środków czyszczących itp. chemicznego pochodzenia oraz co jest bardzo ważne posiada wysokiej klasy higienę. Grubość płyty jest różna, w zależności od potrzeby klienta. Taka płyta może być wykorzystywana w każdym miejscu bez względu na temperaturę i warunki dzięki swoim właściwościom.

Płyta SWISSCDF przeznaczona jest, jako element konstrukcyjny mebli oraz jak ścianki działowe pomieszczeń. Można jej używać również w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, jako fronty mebli kuchennych, w łazienkach, czy też, jako ozdoba np., jako połączenia ścian, otwarte regały lub modne, wysokiej jakości komody i inne meble.

Użycie takiej płyty zapewni podniesienie bezpieczeństwa oraz komfortu nadając ciekawą aranżację wnętrza, a co ważne oszczędzi czas i koszty związane z wytworzeniem pożądanego przedmiotu – mebli.

Dzięki meblom wytworzonym z płyty SWISSCDF zagospodarujemy przestrzeń w domach zapewniając nowoczesną aranżację, z której będziemy bardzo zadowoleni.

Więcej informacji:

Pobierz:

Zdjęcia:

SWISSCDF kuchnia

SWISSCDF kuchnia

SWISSCDF łazienka

SWISSCDF łazienka

SWISSCDF sklep

SWISSCDF sklep

SWISSCDF toaleta

SWISSCDF toaleta

SWISSCDF szatnia

SWISSCDF szatnia

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.