Płyta SWISSCDF – doskonałe rozwiązanie dla kreatywnej i wymagającej aranżacji wnętrz.

Materiałem o właściwościach drewnopochodnych a przede wszystkim ekologicznych, którego zastosowanie nadaje pomieszczeniom innowacyjny – efektowny i elegancki charakter to płyty SWISSCDF.

Płyta SWISSCDF to płyta o ciemnym, wręcz czarnym zabarwieniu zwana inaczej HDF, która jest wykonana ze specjalnych włókien drzewnych. Jej struktura jest wielowarstwowa, stworzona z powłok filmów melaminowanych o bardzo wysokiej gęstości. Budowa tej płyty zapewnia produktom z niej wykonanym wytrzymałość, odporność na zarysowania oraz na pryskającą wodę, a dodatkowo jej struktura ma właściwości trudno-zapalne. Jest ona również odporna na zaplamienia, działanie większości środków czyszczących itp. chemicznego pochodzenia oraz co jest bardzo ważne posiada wysokiej klasy higienę. Grubość płyty jest różna, w zależności od potrzeby klienta. Taka płyta może być wykorzystywana w każdym miejscu bez względu na temperaturę i warunki dzięki swoim właściwościom.

Płyta SWISSCDF przeznaczona jest, jako element konstrukcyjny mebli oraz jak ścianki działowe pomieszczeń. Można jej używać również w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, jako fronty mebli kuchennych, w łazienkach, czy też, jako ozdoba np., jako połączenia ścian, otwarte regały lub modne, wysokiej jakości komody i inne meble.

Użycie takiej płyty zapewni podniesienie bezpieczeństwa oraz komfortu nadając ciekawą aranżację wnętrza, a co ważne oszczędzi czas i koszty związane z wytworzeniem pożądanego przedmiotu – mebli.

Dzięki meblom wytworzonym z płyty SWISSCDF zagospodarujemy przestrzeń w domach zapewniając nowoczesną aranżację, z której będziemy bardzo zadowoleni.

Więcej informacji:

Pobierz:

Zdjęcia:

SWISSCDF kuchnia

SWISSCDF kuchnia

SWISSCDF łazienka

SWISSCDF łazienka

SWISSCDF sklep

SWISSCDF sklep

SWISSCDF toaleta

SWISSCDF toaleta

SWISSCDF szatnia

SWISSCDF szatnia

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.