Proponowane rozwiązania systemów prowadnic

Proponowane rozwiązania systemów prowadnic firmy Grass jako światowego lidera w tej dziedzinie znajdują bardzo szerokie zastosowanie w meblach kuchennych, szpitalnych jak i biurowych. Firma starając się sprostać wymaganiom klientów proponuje kompleksowe rozwiązania do korpusów drewnianych. Systemy prowadnic:

Dynapro – Prowadnice do szuflad DYNAPRO to najnowszy produkt firmy GRASS. Produkt ten charakteryzować się będą jeszcze wyższą kulturą pracy poprzez zastosowanie wysokojakościowych materiałów. Dodatkowo wbudowany hamulec Soft-closeŽ sprawia, że zamykanie i otwieranie szuflady jest płynne i stabilne. Ważną zaletą prowadnic Dynapro jest możliwość wyboru udzwigu pomiędzy 40kg a 60kg co poszerza zakres jej zastosowania.

Dynamic NT – Prowadnice do szuflad GRASS Dynamic NT stanowią doskonałe rozwiązanie do szuflad o korpusie drewnianym. Dynamic NT to połączenie klasycznego stylu z nowoczesną technologią. Innowacyje rozwiązania w połączeniu z wbudowanym hamulcem Soft-closeŽ i funkcją Self-close sprawiają, że ruch szuflady jest płynny i stabilny. Ważną zaletą prowadnic Dynamic NT jest duży udźwig: nawet do 80 kg.

Interwood – Prowadnice do szuflad GRASS Interwood stanowią doskonałe rozwiązanie do szuflad o korpusie drewnianym. Interwood to połączenie klasycznego stylu z nowoczesną technologią. Innowacyje rozwiązania w połączeniu z wbudowanym hamulcem Soft-closeŽ i funkcją Self-close sprawiają, że ruch szuflady jest płynny i stabilny. Ważną zaletą prowadnic Interwood jest duży udźwig: nawet do 80 kg.

Prowadnice rolkowe

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.