Styl Skandynawski w Twojej kuchni

Styl Skandynawski jest bardzo surowym i prostym stylem. Charakteryzuje się niezwykle jasnym i chłodnym odcieniem koloru sosnowego, który króluje na meblach, a formy są geometryczne i niezbyt wyszukane. Ma wielu zwolenników, którzy cenią go sobie za możliwość wykorzystania go jako podstawy dla kreatywnych dodatków czy niespotykanych kolorów.

Stylem Skandynawskim można się także zainspirować, co widać na poniższych zdjęciach. Kolor mebli nie jest tak jasny i chłodny, a meble i układ są proste, klasyczne, ale mają w sobie powiew nowości. Takie meble świetnie sprawdzą się w każdej kuchni i nie będą gryzły się z innymi elementami wyposażenia danego domu czy mieszkania. Surowe, stalowe elementy jak piekarnik, zmywarka czy uchwyty podkreślają nowoczesną formę kuchni, która dzięki temu zyskuje także na oryginalności.

Zlew kolorystycznie zbliżony do koloru blatu, jest na pierwszy rzut oka mało zauważalny. Dzięki temu, nawet w niedużych pomieszczeniach kuchennych, uzyskujemy wrażenie większej przestrzeni na blacie. Jasne kolory nie przytłaczają i doskonale komponują się z różnymi kolorami ścian czy podłogi. Taka kuchnia sprawdzi się, więc nie tylko w nowym budynku, ale także bez problemów zajmie miejsce starych mebli kuchennych.

Prostota w nowej formie daje ogromne pole do popisu w przypadku doboru dodatków, kafelek, czy zasłon. Taka kuchnia to idealne wyjście dla kreatywnych dusz, które lubią częste zmiany.

Wszystkie nasze meble są porządnie wykonane, dlatego są to meble na długie lata. Nawet w często używanej kuchni, będą przez długi czas doskonale spełniały swoje zadanie, a decydując się na klasyczny, ponadczasowy wygląd, zyskujemy meble kuchenne dla wielu pokoleń.

Meble kuchenne

Meble kuchenne

Meble kuchenne

Meble kuchenne

Meble kuchenne

Meble kuchenne

Meble kuchenne

Meble kuchenne

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.