Współpraca z firmą Sevroll

Firma Sevroll-System Sp. z o.o. jest producentem systemów do drzwi przesuwnych, składanych, rozwieranych i przejściowych. Funkcjonuje na polskim rynku od 1996 roku i jest w tej dziedzinie niekwestionowanym liderem.

Profesjonalnym, 80-osobowym zespołem Sevroll, niezmiennie od kilku lat kieruje ten sam Zarząd, który dzięki trafnym decyzjom spowodował, że firma Sevroll-System Sp. z o.o. kojarzona jest z wysoką jakością produktów w rozsądnej cenie. Dynamicznie wzrasta liczba partnerów handlowych, dla których współpraca z firmą Sevroll-System Sp. z o.o. jest nadzwyczaj opłacalna.

Stabilna i rozpoznawalna marka

Dziś marka Sevroll rozpoznawana jest na terenie całej Polski oraz w 18 innych krajach Europy.

Firma obsługuje rynek hurtowni płyt i akcesoriów meblowych. Marka Sevroll jest zatem bardzo rozpoznawalna, a przy tym, dzięki stałemu zainteresowaniu Odbiorców – stabilna. Informacje na temat produktów firmy zawsze można odnaleźć na targach branżowych, w prasie specjalistycznej czy lokalnej. To wszystko sprzyja pozyskiwaniu nowych partnerów handlowych.

Szeroki asortyment

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę, stale rozszerzaną o nowe rozwiązania. W skład oferty wchodzą 24 systemy, zróżnicowane pod względem przeznaczenia i konstrukcji. Uszeregowane zostały w trzech głównych grupach jako: drzwi przesuwne, składane i rozwierane

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.