Mocna biel w nowoczesnej formie

Biel często gości w naszych domach w różnych formach. Ostatnio moda na nią pojawiła się w kuchni, gdzie króluje na meblach. Wbrew obawom wielu osób, nie tworzy ona sterylnego efektu, a raczej jest intrygująca poprzez swoją dominację w kuchennym świecie.

Biel na kuchennych meblach doskonale radzi sobie w każdej sytuacji, zarówno w klasyce jak i w nowoczesności. Poniżej można zobaczyć bardzo ciekawe połączenie – mimo, że biel zestawiona została z blatem w kolorze drewna, to bez wątpienia jest nowoczesna. Nowoczesna, ale jak widać doskonale komponuje się z dosyć klasycznym otoczeniem – drewniana podłoga i proste kafelki na ścianie, są doskonałym uzupełnieniem jej wyglądu.

Dzięki swojej prostocie biel doskonale połączyć można nawet z bardzo mocnym kolorem, jakim jest czerwień, którą widać na zdjęciu. Daje, więc ona ogromne możliwości do popisu w urządzaniu kuchni. Nowoczesność mebli jest podkreślana poprzez użycie w ich produkcji stalowych, błyszczących elementów jakimi są długie uchwyty. Meble te przeznaczone są do zestawiania ich wraz ze sprzętem AGD przeznaczonym do zabudowy i w takiej formie prezentują się najlepiej. Uwagę przyciągają zwłaszcza szafki umieszczone naokoło lodówki, których układ jest bardzo oryginalny i przyciąga wzrok, tym samym zwraca uwagę na ciekawe meble kuchenne.

Wykonane na wymiar meble w takim stylu mogą doskonale wyglądać w każdym pomieszczeniu, a także zapełnić nawet najbardziej nietypową przestrzeń. Dowolne modyfikacje, jakie może wprowadzić przyszły użytkownik, sprawiają, że są to bardzo wygodne, ponadczasowe meble, które doskonale wyglądają w każdej sytuacji.

Meble kuchenne

Meble kuchenne

Meble kuchenne

Meble kuchenne

Meble kuchenne

Meble kuchenne

Meble kuchenne

Meble kuchenne

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.